Vchodové dveře PORTA AGAT plus - frézované office - model 9

ID: 8434 značka PORTA DOORS

Vlastnosti produktu
Levé/Pravé
+ vybrat
Povrch a barva
+ vybrat
Šířka
+ vybrat
Výplň
+ vybrat
Typ křídla
+ vybrat
Kukátko
+ vybrat
Zámek
+ vybrat
Hliníková intarzie
+ vybrat
Příprava ke zkrácení (max 6 cm)  + 0 Kč

5 855 vč. DPH
tento produkt již neprodáváme
Vchodové dveře vnitřní Porta Agat plus jsou vstupní dveře určené především pro byty, hotely, kanceláře a další interiérové prostory. Akustická izolace 32 dB, zámek 2. bezpečnostní třídy. Vnitřní vstupní dveře jsou dostupné v několika barvách. více informací

informace: Dveře i zárubně se vyrábí na zakázku. U zakázkové výroby není možné odstoupit od objednávky v zákonné lhůtě 14 dnů, ani v době před samotným dodáním.
Zvolíte-li platbou "na dobírku", požádáme vás o zaplacení zálohy ve výši 50 % ještě před započetím výroby. Instrukce vám pošleme emailem. Při předání zboží pak budete hotovostí hradit jen druhou polovinu.

Doporučujeme přikoupit

Vlastnosti produktu

Zvukotěsnost: 32 dB
Mechanická třída: 3
Výrobce: PORTA DOORS
Záruka [v letech]: 2

Popis produktu

Vchodové dveře PORTA AGAT plus - frézované office - model 9

Vnitřní vstupní dveře do bytu, kanceláře, hotelu a dalších vnitřních prostor, které je potřeba zabezpečit. Porta Agat plus jsou dveře se zvukotěsností 32dB. Co se týče bezpečnosti tak dveře mají zámek 2. bezpečnostní třídy.
Dveře Agat jsou dostupné v několika barvách, lze je tak snadno přizpůsobit zbytku interiéru. V případě výběru přírodní dýhy, je její povrchová úprava matný lak. Můžete si také vybrat, zda chcete jeden nebo dva zasouvací zámky pro cylindrickou vložku.

KONSTRUKCE:

Rám křídla je vyroben z lepeného jehličnatého dřeva. Křídlo je dodatečně zesíleno vnitřním rámem. Opláštění křídla tvoří vrstva hliníku a dřevovláknitá deska. Křídlo je doplněno hliníkovou intarzií stříbrné nebo černé barvy. V případě volby bez intarzie, je vzor pouze vyfrézován.

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ:

  • jeden nebo dva zasouvací zámky pro cylindrickou vložku
  • tři závěsy

INFORMACE KE KUKÁTKU:

Otvor pro kukátko je umístěn ve výšce 150 cm od podlahy. Kukátko je ke dveřím dodáno zvlášť. Při montáži ho snadno namontujete do připraveného otvoru.

Dostupné povrchy a barvy

povrch: Termofólie PVC

Termofólie PVC
dub zlatý
Termofólie PVC
ořech
Termofólie PVC
nugát tmavý

Pro spokojenost našich zákazníků děláme maximum

22.06.2019, 19:25
Výborná domluva ohledně objednávky i dopravy
21.06.2019, 11:28
plusy: Výborná komunikace, možnost vybrat si termín doručení i později, pokud se vám první termín nehodí. Byl to už můj druhý nákup.
18.06.2019, 22:30
plusy: Rychlost, ochota, spolehkivodt
19.06.2019, 09:42
Vše v pořádku