Objednávky nad 1500 Kč doprava zdarma
Vzorky podlah zdarma
60 dnů na vrácení zboží
Zaměření a montáž   více o službě

Značka: EGGER

Společnost Egger byla založena roku 1961 jedním ze dvou bratrů Eggerových v jeho rodné zemi, Rakousku, kde se zahájil provoz prvního výrobního zařízení dřevotřískových desek. Od této doby společnost jen vzkvétala a postupně vybudovala další výrobní závody v zemích, jako je například Rusko, Velká Británie, Německo a Francie.

Společnost Egger se rozvinula až do dnešní podoby, kdy vyrábí na sedmnácti místech v Evropě a exportuje do celého světa. Současnými majiteli jsou bratři Michael a Fritz Eggerovi, kterým se splnil jejich dlouhodobý sen o rodinné společnosti s pevnými zásadami.

Laminátové podlahy Egger jsou tolik oblíbené pro svůj dokonalý robustní vzhled a rozsáhlý sortiment, který nabízí širokou škálu dekorů a struktur. Egger nabízí laminátové podlahy té nejvyšší kvality, které jsou odolné proti poškrábání a také jsou velmi snadné na údržbu. Společnost Egger si mimo jiné zakládá na ochraně životního prostředí při výrobě, proto i podlahy samotné neobsahují PVC ani změkčovadla a je možné je kompletně recyklovat.