Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Doprava zdarma
Na nákup nad 1500 Kč

Značka: KRONO ORIGINAL

Německá značka Krono Original má výrobní závody v Německu a Polsku. Laminátové plovoucí podlahy Krono Original jsou k nerozeznání od pravého dřeva. Ve svých kolekcích mají bohaté množství dekorů s krásnými barvami a přirozenou strukturou dřeva na povrchu.
Laminátové podlahy Krono Original mají vynikající poměr mezi kvalitou a cenou.


Vlastnosti plovoucích podlah Krono Original

¨
Zámek Twin Clic
Systém Twin Clic byl speciálně navržen tak, aby montáž podlahy byla velmi snadná a bezproblémová. Zámek umožňuje rychlou montáž jednotlivých lamel bez speciálních nástrojů a bez zbytečných obtíží. Systém Twin Clic se týká kolekcí Castello Classic a Kronofix Classic.
Zámek 1clic2go pure
Tento inovativní systém umožní jednodušší a rychlejší instalaci plovoucí podlahy, dokonce i na těžko dostupných místech, jako jsou rohy a oblasti pod radiátorem. Zámek 1clic2go pure můžete nalézt u většiny kolekcí Krono Original.
Záruka
Všechny podlahy Krono ORIGINAL® jsou podrobovány přísné sérii testů, aby byly v souladu s mezinárodními normami. To je důvod, proč si může Krono ORIGINAL® dovolit dát na každý výrobek tak dlouhou záruku.
Handscraped
Subtilní matný povrch lamel odráží charakter přírodních prken, zatím co lehký třpyt zdůrazňuje akcenty dřeva. Povrch lamel je nepravidelně zvlněn.
Odolnost proti skvrnám a otiskům
Bez ohledu na to, co se na plovoucí podlahu rozlije, vše lze snadno odstranit. Podlahy Krono ORIGINAL® jsou robustní a odolné proti opotřebení.
Ochrana proti mikro škrábancům
Odolný povrch chrání plovoucí podlahu před mikro škrábanci, které se mohou vyskytnout v důsledku intenzivního využívání. Vaše plovoucí podlaha bude mít tu nejlepší možnou ochranu proti účinkům každodenního opotřebení.
Diamantový lesk
Gloss efekt klade důraz na hloubku struktury a dokonale odráží povahu přírodního dřeva. Vyznačuje se matným povrchem s lesklým, synchronním fládrováním, které odráží světlo v různých úhlech. Diamantový lesk můžete nalézt u kolekce Super Natural Prestige.
Antibakteriální povrch
Krono ORIGINAL® představil antibakteriální povlak, který brání rozvoji bakterií na plovoucí podlaze.

Povrchové úpravy u plovoucích podlah Krono Original

Authentic Embossed,
Asian Oak (AO)
Authentic Embossed,
American Walnut (AW)
Authentic Embossed,
Brushed Oak (BO)
Authentic Embossed,
Hand Carved (HC)
Authentic Embossed,
Historic Oak (HO)
Authentic Embossed,
Living Pore (LP)
Authentic Embossed,
Oak Vega (OV)
Authentic Embossed,
Rustic Chestnut (RC)
Authentic Embossed,
Vintage Hicory (VH)
Flanders Oak (FN)
Heliochrome (HE) Nature Line (NL) Rustic Finish (RF) Rustic Gloss (RG) Stone Impression (SI)
Used Wood (UW) Vivid Gloss (VG)