Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Doprava zdarma
Na nákup nad 1500 Kč

Značka: Kronopol

KRONOPOL FERRUM je základní značkou, pod kterou se řadí podlahy standardní kvality s velmi příznivou cenou.
Kolekce podlah:
Alfa
Delta
Omega
Kappa
Sigma
KRONOPOL PLATINIUM FLOORING přináší plovoucí podlahy se zvýšenou odolnosti.
KRONOPOL AURUM FLOORING je nejnovější prémiová značka podlah Kronopol s maximální kvalitou provedení pro nejnáročnější zákazníky

Výrobce laminátových plovoucích podlah Kronopol rozděluje svůj sortiment podlah do výše uvedených 3 základních značek, které definují úroveň kvality. Kronopol Ferrum, Kronopol Platinium a Kronopol Aurum Výrobní závod značky Kronopol se nachází v Polsku a je držený švýcarským kapitálem – Kronopol spadá pod švýcarskou firmu SWISS KRONO GROUP. Podlahy Kronopol jsou díky svojí kvalitě úspěšně exportovány do mnoha zemí světa – pochopitelně i v České republice je o plovoucí podlahy Kronopol velký zájem.

Kronopol Ferrum

Charakteristika Ferrum podlah

Podlahové desky Ferrum jsou zastoupeny několika kolekcemi, které se navzájem odlišují svými vlastnostmi a charakteristikami použití, jako jsou tloušťka prkna podlahy (od 7 do 8 milimetrů) nebo zařazení do třídy odolnosti proti oděru a obrusu (AC3, AC4). Série podlah Ferrum nabízí 3 různých druhů struktury povrchu, které se liší svým leskem a intenzitou textury dřeva. Vybírat lze z 30-ti přírodních nebo designových dekorů s širokou škálou odstínů a barev. Bohatá nabídka variant podlahových panelů umožní vytvořit základ jak moderních nebo extravagantních, tak klasických, ale vždy osobitých interiérů.

Produktová řada Kronopol Ferrum vznikla inovací dřívější řady Kronopol Laminate Flooring. Oblíbené dekory z této řady jsou zachovány v kolekcích Ferrum a zároveň zde najdete nové dekory a barvy, které dodají interiéru atmosféru a doladí celkový vzhled prostor. Podlahy Ferrum jsou vyráběny inovativními technologiemi a dřevo, které je používáno při jejich výrobě pochází z lokálních zdrojů. Je kladen důraz na jejich přirozený, estetický vzhled a odolnost, abyste si jejich krásu mohli užívat po mnoho let.

Záruka na podlahy Ferrum

Na plovoucí podlahy Ferrum je výrobcem Kronopol poskytována záruka 10 nebo 15 let pro dománosti a 5 let pro komerční prostory.

Struktury povrchů Ferrum