Provoz neomezen
Objednávky nad 1500 Kč doprava zdarma
60 dnů na vrácení zboží
Provoz kolem Vánoc

Lepidlo na dřevěné podlahy Chimiver Unisil - 1 kg

ID: 8343 značka CHIMIVER
Jednosložkové lepidlo vhodné pro lepení podlah z různých typů dřeva, od malých parket po velká prkna a na různě savé podklady. Hypoalergenní. více informací

667 vč. DPH
Skladem u dodavatele dodáme do 4 týdny
ks

Zboží na objednávku dodání 4 týdny
Doprava zdarma nad 1500 Kč

Vlastnosti produktu

Teplota pro aplikaci: +15°C ÷ + 25°C
Nástroj pro aplikaci: zubatá špachtle (stěrka) č. 5
Otevřená doba: 1 hodina
Úplné zatvrdnutí: 36 - 48 hodin
Spotřeba: 700 - 1200 g/m²
Barva: dub
Vhodné pro podlahové topení: ano
Výrobce: CHIMIVER
Záruka [v letech]: 2

Popis produktu

Lepidlo na dřevěné podlahy Chimiver Unisil - 1 kg

Jednosložkové lepidlo na polypropylenové bázi (MS technology) je vhodné pro lepení na mramor, štěrk, dlažbu, keramiku apod. Lze jej použít na podlahové topení i na chladicí podlahové systémy .

Lepidlo můžete také použít k lepení tepelných a zvukových izolantů (korku, polyuretanu, minerální vlny). Dále dřevotřískových desek, dřeva a stavebních materiálů (keramika, mramor ...) na kovových základech.

Lepidlo má certifikaci EC1R, ATESTACE CCA šetrných k životnímu prostředí Produkt Sound Reduction (CSI Test Report No. 0056 / DC / ACU / 06); Tepelná vodivost (CSI Test Report No. 0020 / DC / TTS / 06). UNISIL může přispět k dosažení QI CREDIT 4.1 podle parametrů GEV ze dne 03.03.2009, protože splňuje certifikaci LEED protokol (LEED).

Lepidlo je vhodné pro
stabilní dřeviny *ANO
nestabilní dřeviny **ANO
parkety malých formátů (max. 25 x 5 x 1 cm)ANO
parkety velkých formátů (max. 40 x 7 x 1,5 cm)ANO
velkoformátová podlahová prknaANO
lakovaná podlahová prknaANO
savé podklady ***ANO
nesavé podklady ****ANO
vyhřívané podlahyANO
všechny dřeviny všechny formáty na savé i nesavé podkladyANO
* dub, iroko, doussie, merbau, teak, afrormosia
** ořech, javor, předehřívaný buk, třešeň, olivovník, sucupira, cumaru, jatoba, lapacho, wenge, mukuku, cabreuva, padouk, mutenye
*** beton, anhydrit, nivelační stěrky
**** mramor, keramika, sklo, kov, atd.

Použití:
Naneste lepidlo na čistou podlahu a rozetřete špachtlí. Dřevěnou podlahu pokládejte tak, aby bylo lepidlo pod minimálně 65% desky. Jen tak bude podlaha pevná. Broušení je možné 3 - 4 dny po pokládce.

Podlaha vyžaduje před lepením ošetření, dle svého povrchu.

Pro spokojenost našich zákazníků děláme maximum

25.11.2020, 08:05

mínusy: Zboží mělo být dodáno do 5 pracovních dnů. Je to již 10 a zboží nemáme . Jelikož předěláváme kuchyň tak na to dost spěcháme.
25.11.2020, 10:18
Objednávala jsem si balík plovoucí podlahy. Bohužel jsem vybrala špatný odstín, ale za pomoci ochotné pracovnice tohoto eshopu jsme našly správnou barvu, kterou mám doma. Bezproblémová výměna, kdy mi pán, co pro tento eshop jezdí, dokonce odnesl plovoucí podlahu až do výtahu. Dlouho jsem nezažila takto skvělý přístup, ochotu a vstřícné jednání. Za mě rozhodně tento obchod doporučuji :) plusy: rychlost dodání vstřícnost a ochota výborná komunikace
20.11.2020, 22:09
Doporučuji nákup v tomto obchodu, domluva po telefonu výborná, žádný problém. plusy: Vše proběhlo v pořádku, lhůta dodání byla dodržena taková, jaká je uvedená na stránkách. Při dodání mi vyhověli v čase, který jsem potřebovala pro převzetí zásilky, což je velice příjemné.
25.11.2020, 17:09
plusy: rychlé a vstřícné jednání

Naposledy navštívené