Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Splátky bez navýšení
úrok 0%

Lepidlo Stegu Multielastik PRO - 25 kg

ID: 20578 značka Stegu
Univerzální lepidlo na sádrové obklady STEGU MULTIELASTIK PRO je vhodné k lepení vnějších i vnitřních obkladů. Lepidlo je připraveno k použití po smíchání s vodou. více informací

630 vč. DPH
Zboží na objednávku
u vás za 5 - 6 týdnů
ks
Doprava zdarma nad 1500 Kč
porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vlastnosti produktu

Mrazuvzdornost: ano
Objem: 25 l
Použití: vnitřní i vnější
Barva: šedá
Teplota pro aplikaci: +5°C ÷ + 25°C
Nástroj pro aplikaci: zubatá špachtle č. 3-10
Spotřeba: 3 - 4 kg/m²
Výrobce: STEGU
Záruka [v letech]: 2

Popis produktu

Lepidlo Stegu Multielastik PRO - 25 kg

Stegu MULTIELASTIK PRO, C2TE S1, je práškové, cementové, lepidlo šedé barvy, které je nutné namíchat s vodou. Používá se ve vrstvě do 5 mm. Cementové lepidlo na obklady je flexibilní a zajišťuje vysokou pevnost a odolnost. Má snížený skluz a prodlouženou otevřenou dobu. Díky své univerzálnosti je vhodné pro lepení vnitřních i venkovních obkladů. Lepidlo Multielastik je mrazuvzdorné a voděodolné. Lze jej použít na povrchy jako je beton, cihla, silikátové cihly, sádrokartonové desky nebo sádrové omítky.

Návod na použití lepidla:

Povrch: Povrch musí být suchý, pevný, zbaven prachu a nečistot, mastnosti, zbytků barev, nátěrů a dalších nerovností. Povrch by měl být ošetřen vhodnou penetrací např. Stegu Grunt.

Lepidlo: V čisté nádobě smíchejte postupně lepidlo a vodu (7 l vody na 25 kg suché směsi) a důkladně promíchejte ručně či elektrickým míchadlem. Po 5 minutách znovu promíchejte a můžete lepit. Doba určená po aplikaci na podklad po smíchání je do 2 hodin při okolní teplodět +20 °C a vlhkosti vzduchu 50%. Při jiných podmínkách se tato doba může měnit. Doba otevřeného schnutí lepidla je 20 minut.

Průmérná spotřeba lepidla je 1,3 kg/m² pro 1mm tloušťky nanesené vrstvy. Záleží na typu podkladu a množství aplikovaného lepidla na obklad.

Lepení: Lepidlo aplikujte na obklad ozubenou stěrkou nebo špachtlí v proužcích 2-3 mm od sebe, mělo by být pokryto 80 % plochy obkladu. Poté přiložte a přimáčkněte obklad na stěnu. Ihned odstraňte přebytečné lepidlo. Lepení není doporučováno v dešti, větru a velkém horku.

Doporučení: Před lepením obkladů doporučujeme vyzkoušet nalepení jednoho či dvou obkladů na daném povrchu, aby se předešlo problémům s povrchem, lepidlem apod. během lepení.

Recenze zákazníků

21.05.2024, 14:06
plusy: rychlost,kvalita,ochota
16.05.2024, 09:29
plusy: vyhoda
13.05.2024, 09:35
plusy: Spokojenost
09.05.2024, 15:25
plusy: Profesionální komunikace

Naposledy navštívené