Objednávky nad 1500 Kč doprava zdarma
Vzorky podlah zdarma
60 dnů na vrácení zboží

Podlahy České Budějovice

Podlahy vám do Českých Budějovic dovezeme zdarma

Objednejte si u nás vzorky podlah
a vyberte si z nich tu pravou pro vás

Do Českých Budějovic jsme novou podlahu dodali již 216 zákazníkům.
Budeme rádi, když novou podlahu dovezeme i vám.

V nabídce máme laminátové podlahy, vinylové podlahy i dřevěné podlahy a lišty i podložky


Samozřejmě dovoz podlah zdarma platí pro celý Jihočeský kraj, ne pouze pro České Budějovice, takže možno nové podlahy doručit také například do Blatné, Českých Budějovic, Českého Krumlova, Dačic, Jindřichova Hradce, Kaplice, Milevska, Písku, Prachatic, Soběslavi, Strakonic, Tábora, Trhových Svin, Třeboň, Týna nad Vltavou, Vimperk, Vodňan i všech menším měst.

I když hledáte přímo podlahy České Budějovice a my v Českých Budějovicích nesídlíme, laminátové plovoucí, dřevěné i vinylové podlahy či podlahové příslušenství Vám do Českých Budějovicích rádi a zdarma dovezeme. E-shop LaSamba.cz nabízí dorpavu zdarma po celé České republice. Objednejte si tedy podlahu a příslušenství znašeho e-shopu v ceně alespoň nad 1500 korun a nechejte si zboží dovézt až ke dveřím.

Internetový obchod s podlahami LaSamba.cz nabízí možnost objednat si vzorky podlah, vy se na ně podíváte a z pohodlí domova si vyberete tu, která se vám bude nejvíce líbit. Vzorek podlahy připasujete k nábytku či dveřím, díky vzorkům si vyberete tu nejlépe padnoucí podlahu pro váš byt či dům. Máme široký výběr vzorků vinylových, laminátových i dřevěných podlah.