Objednávky nad 1500 Kč doprava zdarma
Vzorky podlah zdarma
60 dnů na vrácení zboží

Podlahy Jeseník

Podlahy vám do Jeseníku dovezeme zdarma

Objednejte si u nás vzorky podlah
a vyberte si z nich tu pravou pro vás

Do Jeseníku jsme novou podlahu dodali již 92 zákazníkům.
Budeme rádi, když novou podlahu dovezeme i vám.

V nabídce máme laminátové podlahy, vinylové podlahy i dřevěné podlahy a lišty i podložky


Samozřejmě dovoz podlah zdarma platí pro celý Olomoucký kraj, ne pouze pro Jeseník, takže možno nové podlahy doručit také například do Hranic, Jeseníku, Konic, Lipníku nad Bečvou, Litovle, Mohelnice, Olomouce, Prostějova, Přerova, Šternberku, Šumperku, Uničova, Zábřehu i všech menším měst.

I když hledáte přímo podlahy Jeseník a my v Jeseníku nesídlíme, laminátové plovoucí, dřevěné i vinylové podlahy či podlahové příslušenství Vám do Jeseníku rádi a zdarma dovezeme. E-shop LaSamba.cz nabízí dorpavu zdarma po celé České republice. Objednejte si tedy podlahu a příslušenství znašeho e-shopu v ceně alespoň nad 1500 korun a nechejte si zboží dovézt až ke dveřím.

Internetový obchod s podlahami LaSamba.cz nabízí možnost objednat si vzorky podlah, vy se na ně podíváte a z pohodlí domova si vyberete tu, která se vám bude nejvíce líbit. Vzorek podlahy připasujete k nábytku či dveřím, díky vzorkům si vyberete tu nejlépe padnoucí podlahu pro váš byt či dům. Máme široký výběr vzorků vinylových, laminátových i dřevěných podlah.