Objednávky nad 1500 Kč doprava zdarma
Dodání do 2 dnů s LaSambaExpres
Vzorky podlah zdarma
60 dnů na vrácení zboží

Podlahy Luhačovice

Podlahy vám do Luhačovic dovezeme zdarma

Objednejte si u nás vzorky podlah
a vyberte si z nich tu pravou pro vás

Do Luhačovic jsme novou podlahu dodali již 82 zákazníkům.
Budeme rádi, když novou podlahu dovezeme i vám.

V nabídce máme laminátové podlahy, vinylové podlahy i dřevěné podlahy a lišty i podložky


Samozřejmě dovoz podlah zdarma platí pro celý Zlínský kraj, ne pouze pro Luhačovice, takže možno nové podlahy doručit také například do Bystřice pod Hostýnem, Vsetína, Zlína, Vizovic, Holešova, Kroměříže, Luhačovic, Otrokovic, Rožnova pod Radhoštěm, Uherského Hradiště, Uherského Brodu, Valašských Klobouků, Valašského Meziříčí i všech menším měst.

I když hledáte přímo podlahy Luhačovice a my v Luhačovicích nesídlíme, laminátové plovoucí, dřevěné i vinylové podlahy či podlahové příslušenství Vám do Luhačovicích rádi a zdarma dovezeme. E-shop LaSamba.cz nabízí dorpavu zdarma po celé České republice. Objednejte si tedy podlahu a příslušenství znašeho e-shopu v ceně alespoň nad 1500 korun a nechejte si zboží dovézt až ke dveřím.

Internetový obchod s podlahami LaSamba.cz nabízí možnost objednat si vzorky podlah, vy se na ně podíváte a z pohodlí domova si vyberete tu, která se vám bude nejvíce líbit. Vzorek podlahy připasujete k nábytku či dveřím, díky vzorkům si vyberete tu nejlépe padnoucí podlahu pro váš byt či dům. Máme široký výběr vzorků vinylových, laminátových i dřevěných podlah.