Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Vzorky zdarma
Odešleme do 24 hod.
Info

Video návody a video ukázky – pokládka plovoucích podlah Krono Original

Pokládka plovoucí podlahy je čím dál jednodušší, díky stále se zdokonalujícím zámkovým spojům. Ty umožňují snadnou a rychlou pokládku, ale také podlahu v případě potřeby snadno rozebrat, znovu složit či vyměnit poškozenou lamelu. Zde najdete video návody na pokládku plovoucích podlah Krono Original. Jsou rozděleny podle jednotlivých typů zámků. Je tedy důležité, podívat se, jaký zámek podlaha má.

Plovoucí podlahy KRONO ORIGINAL

Zámkový spoj 1clic2go pure

Systém 1clic2go pure je nový typ zámkového spoje od Krono Originalu. Spoj je pevný, odolný a zajišťuje podlahu proti rozjíždění a tvorbě spár. Postupně bude mít většina podlah Krono Original tento spoj.
V tuto chvíli je přechodné období, kdy můžete dostat podlahu se zámkem 1click2go nebo 1click2go pure. Toto bohužel většina prodejců nemůže ovlivnit. Nemusíte se ale bát. Pokud potřebujete nově objednanou podlahu napojit na starší, se zámkem 1click2go, půjde to. Aktuálně mají podlahy s novým zámkem mírnou modifikaci, aby to bylo možné a přechod výrobce na nové zámky ovlivnil zákazníky minimálně.

Montážní video návody k zámkovému spoji 1clic2go pure:


Zámkový spoj Twin Click


Systém Krono ORIGINAL® Twin Clic byl speciálně navržen tak, aby byla montáž laminátové plovoucí podlahy snadná a bezproblémová. Pokládka plovoucí podlahy se zámkovým spojem Twin Clic je rychlá, bezproblémová a je k ní zapotřebí minimum nářadí.


Montážní video návod k zámkovému spoji Twin Clic:

Zámkový spoj 1clic2go


Systém 1clic2go je nově u podlah Krono Original postupně nahrazován novým zámkem 1click2go pure.
Podlaha se snadno pokládá i na hůře přístupných místech, jako jsou rohy, radiátory, dveře apod. Při pokládce zapadne jazýček jedné lamely do drážky druhé lamely a podlaha je tak bezpečně zajištěná proti rozjíždění a tvorbě spár. Že jste lamelu umístili správně, poznáte podle tichého cvaknutí .


Montážní video návody k zámkovému spoji 1clic2go:


Zámkový spoj Drop Loc


Systém Krono ORIGINAL® Drop Loc je nově u podlah nahrazován novým zámkem 1click2go pure.
Drop Loc byl speciálně navržen tak, aby byla montáž laminátové plovoucí podlahy snadná a bezproblémová. Lamely se do sebe jednoduše shora zaklapnou na dlouhé i krátké straně. Pokládka plovoucí podlahy se zámkovým spojem Drop Loc je rychlá, bezproblémová a je k ní zapotřebí minimum nářadí.


Montážní video návod k zámkovému spoji Drop Loc: