Objednávky nad 1500 Kč doprava zdarma

Video návody a video ukázky - pokládka plovoucích podlah Krono Original

Pokládka plovoucí podlahy je čím dál jednodušší, díky stále se zdokonalujícím zámkovým spojům. Ty umožňují snadnou a rychlou pokládku, ale také podlahu v případě potřeby snadno rozebrat, znovu složit či vyměnit poškozenou lamelu. Zde najdete video návody na pokládku plovoucích podlah Krono Original. Jsou rozděleny podle jednotlivých typů zámků. Je tedy důležité, podívat se, jaký zámek podlaha má.

Zámkový spoj Twin Click


Systém Krono ORIGINAL® Twin Clic byl speciálně navržen tak, aby byla montáž laminátové plovoucí podlahy snadná a bezproblémová. Pokládka plovoucí podlahy se zámkovým spojem Twin Clic je rychlá, bezproblémová a je k ní zapotřebí minimum nářadí.


Montážní video návod k zámkovému spoji Twin Clic:

Zámkový spoj 1clic2go


Systém 1clic2go dělá instalaci podlah Krono Original jednodušší a rychlejší než kdykoliv předtím. Podlaha se snadno pokládá i na hůře přístupných místech, jako jsou rohy, radiátory, dveře apod. Při pokládce zapadne jazýček jedné lamely do drážky druhé lamely a podlaha je tak bezpečně zajištěná proti rozjíždění a tvorbě spár. Že jste lamelu umístili správně, poznáte podle tichého cvaknutí .


Montážní video návody k zámkovému spoji 1clic2go:Zámkový spoj Drop Loc


Systém Krono ORIGINAL® Drop Loc byl speciálně navržen tak, aby byla montáž laminátové plovoucí podlahy snadná a bezproblémová. Lamely se do sebe jednoduše shora zaklapnou na dlouhé i krátké straně. Pokládka plovoucí podlahy se zámkovým spojem Drop Loc je rychlá, bezproblémová a je k ní zapotřebí minimum nářadí.


Montážní video návod k zámkovému spoji Drop Loc: