Provoz neomezen
Objednávky nad 1500 Kč doprava zdarma

Plovoucí podlaha Kronopol Sound - Ořech Blues D3342

Informace: Tato položka je v doprodeji. Aktuálně dostupné množství je na dotaz
ID: 4762 značka Kronopol kolekce KRONOPOL Aurum Sound
Tloušťka [mm] 12 mm Druh dekoru 1-pásový Třída odolnosti AC5 V-drážka V4
Plovoucí laminátová podlaha ořech. Dekor prkno, vysoká odolnost. více informací

588/m² vč. DPH
bal

Zboží dostupné dodání 4 - 10 pracovních dní
Doprava zdarma nad 1500 Kč
Dopravce LaSamba.cz

Doporučujeme přikoupit

Vlastnosti produktu

Kolekce: KRONOPOL Aurum Sound
Plocha v balení [m²]: 1.293 m²
Počet kusů v balení: 5 ks
Rozměr [mm]: 1375 x 188 x 12 mm
Tloušťka [mm]: 12 mm
Spoj: zámkový Expres click - system
Dekor: ořech
Druh dekoru: 1-pásový
Třída odolnosti: AC5
Užitná třída (zátěž): 33
V-drážka: V4
Vhodné pro podlahové topení: ano
Tepelný odpor R: 0.099 m²K/W
Výrobce: SWISS KRONO
Značka: Kronopol
Záruka [v letech]: 30

Popis produktu

Plovoucí podlaha Kronopol Sound - Ořech Blues D3342

Plovoucí podlaha Ořech Blues má tmavě hnědý odstín a dekor prkna s v-drážkou, což dodá do interiéru pocit vzdušnosti a prostornosti. Díky vysoké odolnosti a tloušťce 12mm můžete podlahu položit v domě, bytě i komerčních prostorách.
Kolekce laminátových podlah Swiss Krono (dříve Kronopol) Aurum Sound se inspirovala hudbou, která je zdrojem relaxace, zábavy a dobré nálady. Rozezvučte i vy svůj interiér tóny, které mu sednou. Podlahy se vyznačují vysokou odolností AC5, krásným vzhledem a díky 3D povrchové struktuře věrně imitují dřevěné podlahy.

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. Mirelon srovná drobné nerovnosti pevného podkladu a vytvoří měkkou vrstvu mezi pevnou podlahou a laminátovou plovoucí podlahovou krytinou. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka jako je Starlon má vysokou únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví vrzání spojů, které je běžné u 7mi či 8mi milimetrových podlah položených jen na mirelon. Celkově budete mít při chůzi po podlaze na Starlonu lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Pro spokojenost našich zákazníků děláme maximum

26.10.2020, 11:32
plusy: velice dobrá komunikace a velký výběr zboží nic
26.10.2020, 22:49
plusy: Poradí Doprava bez problémů, dopředu telefonicky sjednaný termín
25.10.2020, 19:00
super jednání a rychlost
24.10.2020, 15:13
plusy: Rychlé dodání.