Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
60 dnů na vrácení
Bez udání důvodu

Plovoucí podlaha Krono Original Impressions - Nightfall Slate K389

Informace: Tato položka je v doprodeji. Aktuálně dostupné množství je 14 bal
Produkt je nahrazen novým produktem: Plovoucí podlaha Krono Original 2024 Atlantic 8 - Nightfall Slate K389
ID: 13399 značka Krono Original kolekce Impressions
- 15 % sleva doprodej
Třída odolnosti AC4 Tloušťka 8 mm V-drážka V4
Plovoucí podlaha s dekorem břidlice. Snadná pokládka a originální vzhled, to jsou podlahy Krono Original Impressions. více informací

402 Kč
342,54/m² vč. DPH
1 bal = 2.28 m² = 781 Kč
Skladem 31,92 m²
Ihned k dodání
větší množství za 2 - 4 týdny
bal
Doprava zdarma nad 1500 Kč
porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení: 2.28 m²
Kolekce: Impressions
Třída odolnosti: AC4
Užitná třída (zátěž): 32
Počet kusů v balení: 11 ks
Tloušťka: 8 mm
Tepelný odpor R: 0.07 m²K/W
Rozměr: 635 x 327 x 8 mm
V-drážka: V4
Dekor: kámen
Druh dekoru: dlaždice
Vhodné pro podlahové topení: ano
Spoj: zámkový 1clic 2go pure
Formát: dlaždice
Synchro struktura (EIR): NE
Výrobce: Kronospan
Záruka [v letech]: 20
Doporučujeme pro:
ložnice, obývací pokoje

Popis produktu

Plovoucí podlaha Krono Original Impressions - Nightfall Slate K389

Laminátová plovoucí podlaha Nightfall Slate věrně napodobuje kamennou dlažbu, břidlici, jak svým vzhledem, tak povrchovou strukturou. Originální design se hodí do interiéru kuchyně, chodby i dalších obytných prostor.
Každá lamela má na sobě jednu "dlaždice". Snadno se pokládá a vytváří efekt tmavé kamenné dlažby. V-spára působí reálně jako u skutečných dlaždic.
Originální plovoucí podlahy Krono Original z kolekce Impressions vás překvapí svým vzhledem a originalitou. Odolnost AC4/32 je umožňuje použít do domácností i komerčních prostor se střední zátěží. Pokládka je snadná a rychlá díky systému 1clic 2go pure.

Videa k produktu

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

16.05.2024, 09:29
plusy: vyhoda
13.05.2024, 09:35
plusy: Spokojenost
09.05.2024, 15:25
plusy: Profesionální komunikace
28.04.2024, 14:40
Skvělý přístup řidiče, který neváhal a s úsměvem pomohl se vším dovnitř. Rychlost dodání překvapila, místo avizovaného asi týdne, dorazila podlaha hned. plusy: Rozhodně se mi líbí podlahový designer, kam si nahrajete fotku svého pokoje a můžete se podívat, jak bude vypadat nová podlaha přímo u vás .

Naposledy navštívené