Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Vzorky zdarma
Odešleme do 24 hod.

Plovoucí podlaha Kronostep - Dub Hardy 5954

Informace: Tato položka je v doprodeji. Aktuálně dostupné množství je 2 bal
ID: 13482 značka Kronostep kolekce Kronostep 12/AC6
doprodej
Třída odolnosti AC6 Tloušťka 12 mm V-drážka V4
Velmi odolná laminátová podlaha, vhodná do prostor s vysokou zátěží. Plovoucí podlaha s dekorem dubu. více informací

419,59/m² vč. DPH
1 bal = 1.48 m² = 621 Kč
Skladem 2,96 m²
Ihned k dodání
větší množství za 6 - 12 pracovních dní
Máte zájem i o montáž?
bal
Doprava zdarma nad 1500 Kč
porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení: 1.48 m²
Kolekce: Kronostep AC6
Třída odolnosti: AC6
Užitná třída (zátěž): 33
Počet kusů v balení: 6 ks
Tloušťka: 12 mm
Rozměr: 1285 x 192 x 12 mm
V-drážka: V4
Dekor: dub
Druh dekoru: 1-pásový
Spoj: zámkový 1click2go pure
Synchro struktura (EIR): NE
Výrobce: Kronospan
Záruka [v letech]: 30
Doporučujeme pro:
ložnice, obývací pokoje, chodby, kuchyně, dětské pokoje

Popis produktu

Plovoucí podlaha Kronostep - Dub Hardy 5954

Laminátová plovoucí podlaha Kronostep s extra odolností AC6/33 v sobě spojuje krásný vzhled a vysokou odolnost. Je díky tomu vhodná do bytů, domů i komerčních prostor s vysokou zátěží, jako jsou např. hotely, kanceláře, obchody apod.

Dekor podlahy tvoří dubové prkno. Tato podlaha dodá do interiéru přírodní vzhled. Tloušťka lamely je 12 mm a díky zámkovému spoji 1clic2go pure se snadno pokládá.

Laminátová podlaha Dub Hardy má povrchovou úpravu věrně imitující dřevo. Tento dojem navíc umocňuje V-spára. Takže jednotlivé lamely vypadají jako dřevěná prkna.

certifikát Blaue-Engel
certifikát Blaue-Engel
EMISSIONS DANS L’AIR INTÉRIEUR
EMISSIONS DANS L’AIR INTÉRIEUR
Označení rozděluje stavební materiály do čtyř různých tříd: A+, A, B a C. Produkty A+ produkují nejméně těkavé organické částice, zatímco produkty C jsou zdraví nejškodlivější.
The Programme for the Endorsement of Forest Certification
The Programme for the Endorsement of Forest Certification

Vzorek k zapůjčení

Chcete si podlahu před nákupem nejprve "osahat"? Nemůžete se rozhodnout mezi více odstíny? Zašleme vám vzorek této podlahy (a klidně i jiných), vy se pak vklidu můžete rozhodnout, která podlaha a který odstín vám bude vyhovovat nejlépe. Zaplacenou zálohu vám proplatíme zpět po vrácení zapůjčených vzorků. Více o službě půjčování vzorků

Vratná záloha 50 Kč / ks

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

16.07.2024, 20:07
Rychlé a spolehlivé jednání
11.07.2024, 09:13
plusy: Velký výběr a rychlé doručení
20.06.2024, 09:32
Dlouhá doba dodání.
17.06.2024, 10:55
Internetový obchod jaký má být. Až budu něco potřebovat, vždy se nejdřív podívám na jejich stránky, až pak konkurence. plusy: Rychlost Vstřícnost

Naposledy navštívené

; ;