Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Splátky bez navýšení
úrok 0%

Plovoucí podlaha Swiss Krono Zodiak - Dub Libra D4572

ID: 14042 značka Swiss Krono kolekce Platinium Zodiak
- 22 % sleva
Třída odolnosti AC5 Tloušťka 10 mm V-drážka V4
Odolná plovoucí laminátová podlaha s dekorem dubového prkna. více informací

Sleva -22 % končí 31.08.
507 Kč
393,24/m² vč. DPH
1 bal = 1.864 m² = 733 Kč
Skladem u dodavatele 141,66 m²
u vás za 7 - 14 pracovních dní
Máte zájem i o montáž?
bal
Doprava zdarma nad 1500 Kč
porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení: 1.864 m²
Kolekce: Zodiak
Třída odolnosti: AC5
Užitná třída (zátěž): 33
Počet kusů v balení: 7 ks
Tloušťka: 10 mm
Tepelný odpor R: 0.082 m²K/W
Rozměr: 1380 x 193 x 10 mm
V-drážka: V4
Dekor: dub
Druh dekoru: 1-pásový
Vhodné pro podlahové topení: ano
Spoj: zámkový Angle-angle
Formát: klasický formát
Synchro struktura (EIR): NE
Výrobce: SWISS KRONO
Záruka [v letech]: 30
Doporučujeme pro:
ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje

Popis produktu

Plovoucí podlaha Swiss Krono Zodiak - Dub Libra D4572

Plovoucí laminátová podlaha Dub Libra s dekorem dubového prkna. Díky odolnosti AC5 a užitné třídě 33 je podlaha vhodná do domů, bytů, a komerčních prostor s vysokou zátěží. Tato podlaha dodá interiéru krásu a eleganci. Povrch lamely má strukturu rustikálního dřeva. Po všech stranách prkna je pak vyfrézovaná v-drážka.

Laminátové plovoucí podlahy z kolekce Swiss Krono Platinium Zodiak jsou inspirované jednotlivými znameními horoskopu. Mají krásné dřevěné dekory. Jednotlivé lamely jsou silné 10 mm a můžete je použít i v kombinaci s podlahovým topením. Oceníte je v obýváku, pokoji i kanceláři. Zámkový spoj Angle-angle umožňuje snadnou a rychlou pokládku. Laminátové podlahy Zodiak jsou funkční, estetické a mají dlouhou životnost.

Videa k produktu

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

11.07.2024, 09:13
plusy: Velký výběr a rychlé doručení
20.06.2024, 09:32
Dlouhá doba dodání.
17.06.2024, 10:55
Internetový obchod jaký má být. Až budu něco potřebovat, vždy se nejdřív podívám na jejich stránky, až pak konkurence. plusy: Rychlost Vstřícnost
17.06.2024, 15:34
vše naprosto v pořádku

Naposledy navštívené

; ;