Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Doprava zdarma
Na nákup nad 1500 Kč

Laminátová podlaha H2O Floor - Dub Toronto 1538

ID: 16181 značka H2O Floor kolekce H2O
Třída odolnosti AC5 Tloušťka 8 mm V-drážka V4 Odolnost proti polití 24 hodin
Laminátová plovoucí podlaha s dekorem dubového prkna a zvýšenou odolností proti vodě. více informací

498,20/m² vč. DPH
1 bal = 2.22 m² = 1106 Kč
Zboží na objednávku
u vás za 2 - 4 týdny
bal
Doprava zdarma nad 1500 Kč
porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení: 2.22 m²
Kolekce: H2O
Třída odolnosti: AC5
Užitná třída (zátěž): 33
Počet kusů v balení: 9 ks
Tloušťka: 8 mm
Tepelný odpor R: 0.073 m²K/W
Rozměr: 1285 x 192 x 8 mm
V-drážka: V4
Dekor: dub
Druh dekoru: 1-pásový
Vhodné pro podlahové topení: ano
Spoj: zámkový 1clic2go pure
Formát: klasický formát
Odolnost proti polití: 24 hodin
Synchro struktura (EIR): NE
Výrobce: Kronoflooring GmbH
Záruka [v letech]: 30
Doporučujeme pro:
ložnice, obývací pokoje, chodby, kuchyně, dětské pokoje
podlaha odolná proti polití
podlaha odolná proti polití
certifikát NALFA - odolnost proti polití
certifikát NALFA - odolnost proti polití

Popis produktu

Laminátová podlaha H2O Floor - Dub Toronto 1538

Laminátová plovoucí podlaha se zvýšenou odolností proti vodě, to jsou nové lamináty z kolekce H₂O od výrobce Kronoflooring. Díky tloušťce lamely 8 mm, třídě odolnosti AC5 a užitné třídě 33 jsou to podlahy, vhodné do domácností, bytů, více zatěžovaných místností i komerčních prostor.

Laminát Dub Toronto je podlaha s dekorem dubového prkna o rozměru 1285 x 192 mm. Embosovaná povrchová úprava zvýrazňuje kresbu dřeva, a přiznaná v-spára opticky zvýrazňuje jednotlivé lamely, takže podlaha velmi věrně imituje dřevěnou podlahu. Povrch podlahy je anti-bakteriální a antistatický a má ochranu proti mikro škrábancům, což ocení zejména majitelé domácích mazlíčků a rodiny s dětmi.
Dalším velkým benefitem této podlahy je její zvýšená odolnost proti vlhkosti a vodě. Laminátové podlahy z kolekce H2O mají inovativní nosnou desku O.R.C.A. (organic rigid coreboard antistatic). Ta spojuje dřevo a speciální organická pojiva na bázi živic, které díky unikátní technologii O.R.C.A. vytváří nosnou desku odolnou vůči kapalinám. Navíc má tato deska vynikající tepelnou stabilitu a barevnou stálost, takže lze podlahu použít i v místech, kde by klasický laminát nebyl ideální. Např. zimní zahrady, místnosti s celoplošnými okny. kuchyně, vstupní chodby apod. Laminátové podlahy H₂O mají 24 hodinovou ochranu proti stříkající vodě (certifikace NALFA).

Plovoucí podlaha má zámkový spoj 1clic2go pure, což umožňuje rychlou pokládku po jednotlivých lamelách. Na správnou pokládku podlahy se můžete podívat ve videu, které najdete níže.

Záruka na podlahu je 30 let pro použití v domácnosti a 5 let pro použití v komerčních prostorách.

Videa k produktu

Vzorek k zapůjčení

Chcete si podlahu před nákupem nejprve "osahat"? Nemůžete se rozhodnout mezi více odstíny? Zašleme vám vzorek této podlahy (a klidně i jiných), vy se pak vklidu můžete rozhodnout, která podlaha a který odstín vám bude vyhovovat nejlépe. Zaplacenou zálohu vám proplatíme zpět po vrácení zapůjčených vzorků. Více o službě půjčování vzorků

Vratná záloha 50 Kč / ks

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

10.04.2024, 09:56
Lišty podlah barevně nesouhlasí s odstíny lišt z LaSamba e-shop, jinak jsem se všemi objednávkami co jsem měl spokojen .
06.04.2024, 12:59
Od objednání dodání do dvou dnů super
26.03.2024, 21:49
plusy: Rychlost a kvalita doručení. Vynikající
22.03.2024, 21:47
Absolutní spokojenost s obchodem. plusy: Rychlost dodaného zboží Vlastní doprava obchodu.

Naposledy navštívené