Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Vzorky zdarma
Odešleme do 24 hod.

Laminátová podlaha Krono Original Atlantic 10 - Dub Eurus K406

ID: 18599 značka Krono Original kolekce Atlantic 10
Třída odolnosti AC5 Tloušťka 10 mm V-drážka V4 Odolnost proti polití 24 hodin
Plovoucí laminátová podlaha s dekorem dubu a zvýšenou odolností proti vodě. více informací

Prodej skončil

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení: 1.73 m²
Kolekce: Atlantic 10
Třída odolnosti: AC5
Užitná třída (zátěž): 33
Počet kusů v balení: 7 ks
Tloušťka: 10 mm
Tepelný odpor R: 0.085 m²K/W
Rozměr: 1285 x 192 x 10 mm
V-drážka: V4
Dekor: dub
Druh dekoru: 1-pásový
Vhodné pro podlahové topení: ano
Spoj: zámkový 1clic2go pure
Formát: klasický formát
Odolnost proti polití: 24 hodin
Synchro struktura (EIR): NE
Výrobce: Kronospan
Záruka [v letech]: 30
Doporučujeme pro:
ložnice, obývací pokoje, chodby, kuchyně, dětské pokoje

Popis produktu

Laminátová podlaha Krono Original Atlantic 10 - Dub Eurus K406

Plovoucí laminátová podlaha se zvýšenou odolností proti vlhkosti, to jsou nové lamináty z kolekce Atlantic 10 od výrobce Krono Original. Díky síle lamely 10 mm, třídě odolnosti AC5 a užitné třídě 33 jsou to podlahy, vhodné do domácností, bytů, více zatěžovaných místností i komerčních prostor.

Plovoucí podlaha Dub Eurus je hnědá laminátka s dekorem dubového prkna. Embosovaná povrchová úprava zvýrazňuje kresbu dřeva, a přiznaná v-drážka opticky zvýrazňuje jednotlivé lamely, takže podlaha velmi věrně imituje dřevěná prkna. Povrch podlahy je anti-bakteriální a antistatický a má ochranu proti mikro škrábancům, což ocení zejména majitelé domácích mazlíčků a rodiny s dětmi.
Dalším velkým benefitem této podlahy je její zvýšená odolnost proti vlhkosti. Laminátové podlahy z kolekce Atlantic 10 jsou vyrobeny novou technologií MO.RE!, což znamená, že mají speciální složení pojiva, pro větší odolnost proti vlhkosti. Oproti jiným laminátům jsou tedy odolnější vůči působení vody. Laminátové podlahy Atlatntic 10 mají 24 hodinovou ochranu proti stříkající vodě (certifikace NALFA)..

Plovoucí podlaha má zámkový spoj 1clic2go pure, což umožňuje rychlou pokládku po jednotlivých lamelách. Na správnou pokládku podlahy se můžete podívat ve videu, které najdete níže.

podlaha odolná proti polití
podlaha odolná proti polití
certifikát NALFA - odolnost proti polití
certifikát NALFA - odolnost proti polití

Videa k produktu

Vzorek k zapůjčení

Chcete si podlahu před nákupem nejprve "osahat"? Nemůžete se rozhodnout mezi více odstíny? Zašleme vám vzorek této podlahy (a klidně i jiných), vy se pak vklidu můžete rozhodnout, která podlaha a který odstín vám bude vyhovovat nejlépe. Zaplacenou zálohu vám proplatíme zpět po vrácení zapůjčených vzorků. Více o službě půjčování vzorků

Vratná záloha 50 Kč / ks

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

11.07.2024, 09:13
plusy: Velký výběr a rychlé doručení
20.06.2024, 09:32
Dlouhá doba dodání.
17.06.2024, 10:55
Internetový obchod jaký má být. Až budu něco potřebovat, vždy se nejdřív podívám na jejich stránky, až pak konkurence. plusy: Rychlost Vstřícnost
17.06.2024, 15:34
vše naprosto v pořádku

Naposledy navštívené

; ;