Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Doprava zdarma
Na nákup nad 1500 Kč

Plovoucí podlaha Egger PRO Classic 33 - Dub Soria šedý EPL180

ID: 18444 značka Egger kolekce PRO Classic 33
- 3 % sleva
Třída odolnosti AC5 Tloušťka 10 mm V-drážka V4
Odolná laminátová podlaha Egger PRO Classic 33 s dekorem dubového prkna. více informací

649 Kč
629,62/m² vč. DPH
1 bal = 1.7455 m² = 1099 Kč
Skladem u dodavatele 19,20 m²
u vás za 6 - 12 pracovních dní
Máte zájem i o montáž?
bal
Doprava zdarma nad 1500 Kč
porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení: 1.7455 m²
Kolekce: PRO Classic 33
Třída odolnosti: AC5
Užitná třída (zátěž): 33
Počet kusů v balení: 7 ks
Tloušťka: 10 mm
Tepelný odpor R: 0,08 m²K/W
Rozměr: 1292 x 193 x 10 mm
V-drážka: V4
Dekor: dub
Druh dekoru: 1-pásový
Vhodné pro podlahové topení: ano
Spoj: zámkový CLIC it!
Formát: klasický formát
Synchro struktura (EIR): NE
Výrobce: EGGER
Záruka [v letech]: 25
Doporučujeme pro:
ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje

Popis produktu

Plovoucí podlaha Egger PRO Classic 33 - Dub Soria šedý EPL180

Laminátová podlaha z kolekce Egger PRO Classic, Dub Soria šedý, je velmi kvalitní plovoucí podlaha, která je vhodná do domácností i komerčních a veřejných prostor s vysokou zátěží. Podlaha má dekor dubového prkna a po stranách V-drážku, která v ploše zvýrazní jednotlivé lamely. To vypadá velmi pěkně a přirozeně. Povrchová úprava dodává podlaze dřevěnou strukturu, která vypadá na pohled velmi hezky a přirozeně.

Povrch laminátové podlahy je odolný proti opotřebení i působení světla. Díky povrchu z melaminové pryskyřice, která odpuzuje nečistoty, se podlaha snadno čistí a má antibakteriální vlastnosti. Všechny Lamináty z kolekce Egger PRO Classic 33 jsou také antistatické a vhodné pro podlahové vytápění za předpokladu, že teplota povrchu vyhřívané podlahové konstrukce nepřekročí 28° C. Pokládka laminátové podlahy je díky systému CLIC it! snadná a rychlá.
V kolekci 10-mi mm podlah, jejichž užitná třída je 33, najdete různé dekory a odstíny, takže si určitě vyberete podlahu, která krásně doplní váš interiér a vydrží vám po mnoho let.

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

16.07.2024, 20:07
Rychlé a spolehlivé jednání
11.07.2024, 09:13
plusy: Velký výběr a rychlé doručení
20.06.2024, 09:32
Dlouhá doba dodání.
17.06.2024, 10:55
Internetový obchod jaký má být. Až budu něco potřebovat, vždy se nejdřív podívám na jejich stránky, až pak konkurence. plusy: Rychlost Vstřícnost

Naposledy navštívené

; ;