Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Splátky bez navýšení
úrok 0%

Plovoucí podlaha Egger PRO Medium 32 - Attic Wood EPL176

ID: 18432 značka Egger kolekce PRO Medium 32
- 6 % sleva
Třída odolnosti AC4 Tloušťka 10 mm V-drážka V4
Laminátová podlaha Egger PRO Medium s dekorem úzkého dřevěného prkna. více informací

707 Kč
661,81/m² vč. DPH
1 bal = 1.2209 m² = 808 Kč
Zboží dostupné
u vás za 6 - 12 pracovních dní
Máte zájem i o montáž?
bal
Doprava zdarma nad 1500 Kč
porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení: 1.2209 m²
Kolekce: PRO Medium 32
Třída odolnosti: AC4
Užitná třída (zátěž): 32
Počet kusů v balení: 7 ks
Tloušťka: 10 mm
Tepelný odpor R: 0,08 m²K/W
Rozměr: 1292 x 135 x 10 mm
V-drážka: V4
Dekor: dřevo
Druh dekoru: 1-pásový
Vhodné pro podlahové topení: ano
Spoj: zámkový CLIC it!
Formát: úzká prkna
Synchro struktura (EIR): NE
Výrobce: EGGER
Záruka [v letech]: 20
Doporučujeme pro:
ložnice, obývací pokoje

Popis produktu

Plovoucí podlaha Egger PRO Medium 32 - Attic Wood EPL176

Plovoucí podlaha Attic Wood je krásná podlaha s dekorem prkna a autentickým vzhledem zašlého alpského dřeva se silným kontrastem světlých a tmavých dřevěných ploch. Úzká lamela a povrchová struktura omnipore dodává podlaze přirozený vzhled dřeva. Jednotlivé podlahové lamely mají V-drážku po všech stranách. Přiznaná spára zvýrazní jednotlivá prkna v ploše, což ve finále vypadá velmi hezky a přirozeně.

Laminátová plovoucí podlaha Egger PRO Laminát je trvanlivá a dlouhou dobu si zachovává svou krásu. Její povrch je odolný proti opotřebení i proti působení světla. Podlaha se díky povrchu z melaminové pryskyřice snadno udržuje a má antibakteriální vlastnosti. Další skvělou vlastností je její snadná a rychlá pokládka, díky systému CLIC it!. V nabídce laminátek Egger najdete širokou škálu barevných dekorů, takže si snadno vyberete ten pravý pro vás.

Laminátové podlahy z kolekce PRO Medium 32 se vyznačují úzkými lamelami, které nejsou úplně obvyklé a jsou tak designově zajímavé. Díky tloušťce 10 mm, zátěžové třídě 32 a třídě odolnosti AC4 je můžete použít do domů, bytů i běžně zatěžovaných komerčních prostor. Při dodržení pokynů výrobce je také možné položit podlahu na podlahové vytápění.

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

20.06.2024, 09:32
Dlouhá doba dodání.
17.06.2024, 10:55
Internetový obchod jaký má být. Až budu něco potřebovat, vždy se nejdřív podívám na jejich stránky, až pak konkurence. plusy: Rychlost Vstřícnost
17.06.2024, 15:34
vše naprosto v pořádku
14.06.2024, 15:26
plusy: Spokojný Dobré ceny

Naposledy navštívené