Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více

Doprava zdarma
Na nákup nad 1500 Kč

Plovoucí podlaha Swiss Krono Infinity AQUA ZERO - Dub Galaxy D4592

ID: 14005 značka Swiss Krono kolekce Aurum Infinity
Třída odolnosti AC5 Tloušťka [mm] 10 mm V-drážka V4 Odolnost proti polití 72 hodin
Laminátová plovoucí podlaha s unikátně dlouhými a širokými lamelami, dekor dub. více informací

719,90/m² vč. DPH
1 bal = 1.96 m² = 1411 Kč
Skladem u dodavatele 35,28 m²
u vás za 7 - 14 pracovních dní
bal
Doprava zdarma nad 1500 Kč
Porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení [m²]: 1.96 m²
Kolekce: Aurum Infinity
Třída odolnosti: AC5
Užitná třída (zátěž): 33
Počet kusů v balení: 4 ks
Tloušťka [mm]: 10 mm
Tepelný odpor R: 0.082 m²K/W
Rozměr [mm]: 2025 x 242 x 10 mm
V-drážka: V4
Dekor: dub
Druh dekoru: 1-pásový
Vhodné pro podlahové topení: ano
Spoj: zámkový Aqua Pearl
Formát: dlouhá prkna
Odolnost proti polití: 72 hodin
Výrobce: SWISS KRONO
Záruka [v letech]: 30
Další vlastnosti:
podlaha odolná proti polití, certifikát NALFA - odolnost proti polití, lze čistit domácím parním čističem

Popis produktu

Plovoucí podlaha Swiss Krono Infinity AQUA ZERO - Dub Galaxy D4592

Originální plovoucí laminátová podlaha Dub Galaxy s odolností AC5 a užitnou třídou 33 je vhodná do domácností i komerčních prostor s vysokou zátěží. Jednotlivé lamely mají nadstandardní délku 2025 mm a také neobvyklou šířku 242 mm. Podlaha díky tomu vypadá velmi robustně a krásně. Hodí se do velkých prostor, kde vynikne. Povrch podlahy má strukturu dřevěného prkna, což ještě umocní dojem dřevěné podlahy. V-drážka ještě zvýrazní imitaci dřevěného prkna a opticky vykreslí jednotlivé lamely.

Laminátové podlahy Swiss Krono Aurum Infinity přinesou do interiéru přirozenou a nadčasovou krásu, vysokou odolnost i užitečnost. Realistická struktura, krásné barvy a 10mm deska. To je záruka kvality a spokojenosti. Navíc má tato podlaha speciální voděodolné HDF jádro a extrémně těsný zámkový spoj Aqua Pearl. Tím výrobce zaručuje její odolnost vůči vodě po dobu 72 hodin od polití.

Laminátové plovoucí podlahy Infinity můžete bez obav použít v kuchyni, dětském pokoji, hotelu, obchodě i vstupní hale. Nemusíte se bát jejich poškození, když se polijí nebo vejdete s mokrými botami. Můžete je také vytírat mokrým či parním mopem, bez obav, že se poškodí. Výrobce garantuje odolnost vůči vodě pod dobu 72 hodin od okamžiku polití.

Podlahy Swiss Krono Aurum Infinity můžete použít do plochy 10 x 10 m bez dilatačních spár.

Videa k produktu

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

01.06.2023, 08:00
Spokojenost, super domluva
31.05.2023, 20:03
plusy: Rychlé dodání.
31.05.2023, 08:24
plusy: Rychlost dodani, komunikace s obchodem, skvela doprava a ochotny ridic
29.05.2023, 09:00
S kobercem, cenou ,komunikací ,dobou dodání i dopravou jsem spokojen.

Naposledy navštívené