Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více

Garance nejnižší ceny
Našli jste někde levněji?

Plovoucí podlaha Swiss Krono Paloma AQUA BLOCK - Dub Stefano D80204

ID: 22261 značka Swiss Krono kolekce Paloma
- 7 % sleva
Třída odolnosti AC5 Tloušťka [mm] 8 mm V-drážka V4
Laminátová plovoucí podlaha s šikmým dekorem dubových parket. více informací

433 Kč
402,23/m² vč. DPH
1 bal = 2.337 m² = 940 Kč
Skladem u dodavatele 74,78 m²
u vás za 7 - 14 pracovních dní
bal
Doprava zdarma nad 1500 Kč
Porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení [m²]: 2.337 m²
Kolekce: Paloma
Třída odolnosti: AC5
Užitná třída (zátěž): 33
Počet kusů v balení: 7 ks
Tloušťka [mm]: 8 mm
Tepelný odpor R: 0.066 m²K/W
Rozměr [mm]: 1380 x 244 x 8 mm
V-drážka: V4
Dekor: dub
Druh dekoru: mozaika
Vhodné pro podlahové topení: ano
Spoj: zámkový Aqua Pearl
Formát: široká prkna
Odolnost proti polití: 24 hodin
Výrobce: SWISS KRONO
Záruka [v letech]: 30
Další vlastnosti:
podlaha odolná proti polití, certifikát NALFA - odolnost proti polití

Popis produktu

Plovoucí podlaha Swiss Krono Paloma AQUA BLOCK - Dub Stefano D80204

Plovoucí laminátová podlaha Dub Stefano s originálním dekorem, který se pokládá do vzoru rybí kosti (francouzský vzor). Díky odolnosti AC5 a užitné třídě 33 je podlaha vhodná do domů, bytů, kanceláří, a dalších komerčních prostor. Tato podlaha dodá interiéru originální a zajímavý vzhled. Povrch lamely má jemnou strukturu dřeva. Po všech stranách prkna je pak vyfrézovaná v-drážka.

Laminátové plovoucí podlahy z kolekce Swiss Krono Platinium Paloma mají originální dekory, které se jen tak nevidí. Jednotlivé lamely jsou silné 8 mm a můžete je použít i v kombinaci s podlahovým topením. Oceníte je v obýváku, pokoji i kanceláři. Zámkový spoj Aqua Pearl zaručuje odolnost vůči vodě po dobu 24 hodin od polití. Díky své odolnosti vám podlahy vydrží dlouhá léta.

Videa k produktu

Vzorek k zapůjčení

Chcete si podlahu před nákupem nejprve "osahat"? Nemůžete se rozhodnout mezi více odstíny? Zašleme vám vzorek této podlahy (a klidně i jiných), vy se pak vklidu můžete rozhodnout, která podlaha a který odstín vám bude vyhovovat nejlépe. Zaplacenou zálohu vám proplatíme zpět po vrácení zapůjčených vzorků. Více o službě půjčování vzorků

Vratná záloha 50 Kč / ks

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

20.09.2023, 13:40
plusy: velký výběr, přijatelná doba doručení
11.09.2023, 10:54
plusy: Dobrá komunikace
11.09.2023, 19:59
Bezproblémový bleskově vyřízená objednávka plusy: Samý pozitiva
08.09.2023, 16:18
Vše OK

Naposledy navštívené