Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Vzorky zdarma
Odešleme do 24 hod.

Plovoucí podlaha Egger PRO Large 32 Aqua+ - Dub Sherman Cogniac hnědý EPL184

ID: 18418 značka Egger kolekce PRO Large 32 Aqua+
- 13 % sleva
Třída odolnosti AC4 Tloušťka 8 mm V-drážka V4 Odolnost proti polití 72 hodin
Voděodolná laminátová podlaha Egger PRO Large Aqua+ s dekorem dubového prkna. více informací

745 Kč
651,28/m² vč. DPH
1 bal = 2.5427 m² = 1656 Kč
Skladem u dodavatele 68,65 m²
u vás za 6 - 12 pracovních dní
Máte zájem i o montáž?
bal
porovnat

Doporučujeme přikoupit

Vhodné lišty
Podložky
Pro montáž a údržbu

Vlastnosti produktu

Plocha v balení: 2.5427 m²
Kolekce: PRO Large 32 Aqua+
Třída odolnosti: AC4
Užitná třída (zátěž): 32
Počet kusů v balení: 8 ks
Tloušťka: 8 mm
Tepelný odpor R: 0,06 m²K/W
Rozměr: 1292 x 246 x 8 mm
V-drážka: V4
Dekor: dub
Druh dekoru: 1-pásový
Vhodné pro podlahové topení: ano
Spoj: zámkový CLIC it!
Formát: široká prkna
Odolnost proti polití: 72 hodin
Synchro struktura (EIR): NE
Výrobce: EGGER
Záruka [v letech]: 25
Doporučujeme pro:
ložnice, obývací pokoje
Další vlastnosti:
lze čistit domácím parním čističem

Popis produktu

Plovoucí podlaha Egger PRO Large 32 Aqua+ - Dub Sherman Cogniac hnědý EPL184

Voděodolná podlaha Egger PRO Laminát s technologií Aqua+ je vysoce kvalitní, voděodolná a ekologická. Plovoucí podlaha v sobě spojuje hygienu s komfortem. Díky voděodolné nosné desce Aqua+, můžete podlahu použít do koupelny, kuchyně, vstupních prostor, předsíně či chodby. Tato laminátová podlaha je odolná a snadno se udržuje. Můžete ji dokonce čistit parním čističem. Mezi další benefity podlah z kolekceí Egger Pro Laminát Aqua+ patří odolnost vůči UV záření, jsou antistatické a vhodné pro podlahové vytápění, za předpokladu, že teplota povrchu vyhřívané podlahové konstrukce nepřekročí 28° C. Podlahy jsou vhodné pro domácí i komerční využití.

Plovoucí laminátová podlaha Dub Sherman Cogniac hnědý má dekor rustikálního dubového prkna. Po všech stranách lamely je V-drážka, která v ploše zvýrazní jednotlivá prkna. Povrchová úprava podlahy svou strukturou a vzhledem kopíruje dřevo, takže celkově podlaha vypadá velmi hezky, přirozeně a má hezkou texturu na pohled i na dotek.

Pokládka podlahy Egger PRO Large Aqua+ je velmi flexibilní. Laminát díky instalačnímu systému CLIC it! položíte snadno a rychle. Navíc ji, při dodržení pokynů výrobce, můžete i lepit.
V kolekci 8-mi mm podlah Aqua+, jejichž užitná třída je 32, najdete různé dekory a odstíny, takže si snadno vyberete podlahu, která krásně doplní váš interiér a vydrží vám dlouhou dobu.

podlaha odolná proti polití
podlaha odolná proti polití

Co dát pod plovoucí podlahu

Mnoho zákazníků volí jako podklad pod plovoucí podlahy cenově velmi dostupný Mirelon. My však použití Mirelonu příliš nedoporučujeme. Při zatížení se podlaha do mirelonu propadá, tím mohou být namáhané zámky, podlaha může vrzat. Pocit při chůzi po podlaze na Mirelonu není komfortní. Mirelon použijte pro dočasné, nebo co nejlevnější řešení plovoucí podlahy. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny.

Pokud chci ticho a kvalitu LaSamba doporučuje

Pokud si pod laminátovou podlahu vyberete kvalitní podložku (například Starlon 2, 3, nebo 6 mm, nebo Arboton Secura či Multiprotec) získáte mnoho výhod. Především podstatně snížíte kročejový hluk. Hluk při pohybu po podlaze je pro plovoučky typický a s méně kvalitní podložkou i docela hlasitý. Kvalitní podložka má vyšší únosnost a zatížitelnost. To znamená, že se lamely plovoucí podlahy nebudou při chůzi nebo zatížení propadat do podkladu. Tím se prodlouží životnost podlahy, spoje se nebudou rozjíždět a také se nedostaví jejich vrzání. Celkově budete mít při chůzi po podlaze lepší pocit. Paroizolační fólii použijte pokud existuje sebemenší riziko průniku spodní vlhkosti do podlahové krytiny a pokud podložka nemá vlastní parozábranu.

Pokud máte v podlaze teplovodní, nebo elektrické podlahové vytápění, je vhodné dát pod laminátovou plovoucí podlahu takovou podložku, která vám nebude zbytečně bránit v prostupu tepla směrem vzhůru do podlahové krytiny. Pro tyto aplikace doporučujeme speciální podklad pod plovoucí podlahu, který má jen velmi nízký tepelný odpor. Podlahové topení vám pak bude s touto podložkou a plovoucí podlahou libovolné tloušťky skvěle fungovat.

Doprava podlahy k zákazníkovi

Plovoucí podlahy a další materiál našim zákazníkům rozvážíme naší vlastní přepravní službou. To znamená, že vaše zboží naloží, v domluvený čas k vám doveze a na dodací adrese vyloží některý z našich řidičů - zaměstnanců LaSamba.cz. Po naplánování rozvozové trasy se s vámi telefonicky spojí dispečerka a navrhne vám čas vykládky. Toto se děje většinou 1 den před plánovaným doručením podlahy. Pokud vám navrhovaný termín nebude vyhovovat, dohodnete se s dispečerkou na jiný termín. Podlahový materiál rozvážíme přesně na čas.

Skvělou zprávou je, že při objednávce nad 1500 Kč je dopravné zcela zdarma. A podlahu vám dovezeme kamkoliv v rámci ČR.

Při přebírání objednané podlahy můžete počítat s výpomocí našeho řidiče. Ten se postará nejen o vyložení z auta, ale vaši novou podlahu vám pomůže také dopravit na místo určení.
Máte-li u sebe z dřívějška naše vzorky plovoucích podlah, předejte je našemu řidiči. Dopraví je zpět na náš sklad a my vám proplatíme finanční zálohu, kterou jste zaplatili při jejich zapůjčení.

Recenze zákazníků

11.07.2024, 09:13
plusy: Velký výběr a rychlé doručení
20.06.2024, 09:32
Dlouhá doba dodání.
17.06.2024, 10:55
Internetový obchod jaký má být. Až budu něco potřebovat, vždy se nejdřív podívám na jejich stránky, až pak konkurence. plusy: Rychlost Vstřícnost
17.06.2024, 15:34
vše naprosto v pořádku

Naposledy navštívené

; ;