Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Doprava zdarma
Na nákup nad 1500 Kč
Info

Ceny laminátových plovoucích podlah

Průměrná cena laminátové podlahy se pohybuje v rozmezí od 300 do 500 Kč za m² a závisí zejména na tloušťce a kvalitě použitého laminátu, přičemž zpravidla platí, že tlustší a odolnější podlahy jsou dražší než ty méně odolné. Obecně jsou pak laminátové podlahy cenově dostupnější než ostatní typy podlahových krytin (vinyl, dřevo) a díky široké škále barev a dekorů jsou dobrou volbou pro víceméně všechny typy místností.

Cena podlahy je samozřejmě pro mnoho lidí velmi důležité kritérium výběru. Odborníci však varují před nekvalitními laminátovými podlahami, jejichž cena se pohybuje kolem stovky za m². Cena kvalitní laminátové podlahy se pohybuje cca od 300 Kč za m². Obecně platí, že čím dražší podlaha, tím by měla být kvalitnější. Levné lamely mají zpravidla malou třídu zátěže, tím pádem se rychleji ochodí a poničí.

Cenové kategorie plovoucích podlah

Cena laminátové podlahy

To nejlevnější na trhu

Pokud tedy potřebujete ušetřit a hledáte co možná nejlevnější podlahu bez větších nároků na odolnost a kvalitu použitých materiálů, můžete vybírat z nabídky plovoucích podlah s cenou pod 300 Kč za m².

Sázka na jistotu

Zlatou střední cestou jsou podlahy v cenové hladině kolem 400 Kč za m², u kterých už můžete očekávat standardní odolnost vůči poškození a které jsou vhodné i do každodenně využívaných prostor, jako např: obývací pokoje, chodby nebo jídelny.

Top produkty

Nejdražší kategorií jsou pak podlahy, které kromě klasické odolnosti proti poškození splňují i vyšší nároky co se týká voděodolnosti. Cena těchto nejkvalitnějších podlah se pohybuje na úrovni 500 – 600 Kč / m².

Nejlevnější plovoucí podlahy Nejprodávanější plovoučky Plovoucí podlahy odolné proti polití

Jelikož je cena v mnoha případech nejdůležitejším faktorem pří výběru, pokusili jsme se u nejprodávanějších značek dohledat cenu u konkurence.

Cenové srovnání s OBI, Baumax, Bauhaus, Hornbach

Plovoucí podlaha LaSamba.cz OBI BauMax Bauhaus Hornbach
Podlahy Egger od 214 Kč od 199 Kč od 189 Kč od 295 Kč
Podlahy Classen od 363 Kč od 269 Kč od 339 Kč od 299 Kč od 339 Kč

V řetězci hobby-marketu BauMax se můžete setkat se značkou plovoucích podlah La Cultura, což je značka od výrobce CLASSEN určená právě pro řetězce BauMax

Výhody nákupu na LaSamba.cz

Neřiďte se pouze cenou

Komplexní průvodce, jak správně vybrat laminátovou podlahu