Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
Doprava zdarma
Na nákup nad 1500 Kč
Info

AQUA ZERO 72 h

Co je to AQUA ZERO 72 h?

Laminátovým podlahám chyběla k dokonalosti už jen voděodolnost, avšak nyní je tomu již jinak. Laminátová podlaha tak kromě atributu snadné instalace a cenové dostupnosti, získává i odolnost proti vodě – AQUA ZERO 72 h. Testy provedené v souladu NALFA (North America Laminate Flooring Association). potvrdily zachování všech funkčních a estetických vlastností podlah AQUA ZERO po neuvěřitelnou dobu až 72 hodin.

Jak AQUA ZERO 72 h podlahy čistit?

Nejlépe se o své voděodolné laminátové podlahy postaráte, když je budete pravidelně zametat a vysávat. Pro případné účinnější čistění použijte námi doporučené čisticí prostředky a lehce navlhčený mop. Obzvláště dbejte na to, aby byl mop pečlivě vyždímán, abyste předešli poničení podlahy. V případě podlah AQUA ZERO 72 h můžete použít k čištění parní mop.

Co je to zámek Aqua Pearl?

Jelikož je život někdy hektický, nepořádek se leckdy přehlédne, a proto zámkový spoj Aqua Pearl chrání vaše podlahy před vodou a všemi druhy kapalin. Technologie AQUA ZERO 72 h totiž spočívá v kombinace voděodolné HDF desky a právě těsného zámku Aqua Pearl, díky této kombinaci máte při nechtěném polití dostatek času na úklid.

Podlahy s AQUA ZERO