Na tomto webu používáme soubory cookie, aby správně fungoval a abychom vám nabídli ten nejlepší zážitek z prohlížení.
více
Kategorie
60 dnů na vrácení
Bez udání důvodu
Info

MO.RE!

Co je to MO.RE!?

Laminátovým podlahám chyběla k dokonalosti už jen voděodolnost, avšak tomu je u KRONOSPAN již jinak. Laminátová podlaha tak kromě atributu snadné instalace a cenové dostupnosti, získává i odolnost proti vlhkosti – MO.RE!. Kromě vysoké odolnosti na 48 hodin má antibakteriální povrch zabraňující růstu bakterií na podlaze, a tak chrání vás a vaši rodinu. Navíc je podlaha vysoce odolná proti slunečnímu záření, takže jen tak nevybledne. S technologií MO.RE! se můžete setkat zejména u podlah Krono Original.

Jak MO.RE! podlahy čistit?

Nejlépe se o své voděodolné laminátové podlahy postaráte, když je budete pravidelně zametat a vysávat. Pro případné účinnější čistění použijte námi doporučené čisticí prostředky a lehce navlhčený mop. Obzvláště dbejte na to, aby byl mop pečlivě vyždímán, neboť by mohlo dojít k poničení podlahy.

Co je to zámek 1clic2go pure?

Jelikož je život někdy hektický, nepořádek se leckdy přehlédne, a proto zámkový spoj 1clic2go pure chrání vaše podlahy před vodou a dalšími druhy kapalin. Těsný zámek vám tak při nechtěném polití dává dostatek času na úklid.